Przerwa na wspólne czytanie

Drodzy Czytelnicy. potrzebujemy Waszego wsparcia!  Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach po raz kolejny bierze udział w plebiscycie zorganizowanym przez Kinder Mleczna Kanapka pod hasłem "Przerwa na wspólne czytanie".

Spotkanie DKK dla dorosłych

We wtorek 27 lutego 2024r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych w Modliborzycach.

Spotkanie z pisarką Jadwigą Buczak

W środę, 13 marca 2024 roku, w naszej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Jadwiga Buczak.

Plebiscyt "Najlepsza Biblioteka w Polce"

Drodzy Czytelnicy!  Nasza biblioteka bierze udział w plebiscycie "Najlepsza biblioteka w Polsce", zorganizowanym przez portal www.granice.pl

Finał IX Gminnego Dyktanda

W środę, 6 marca 2024 r., uczniowie klas VI-VIII szkół podstawowych z gminy Modliborzyce spotkali się w Bibliotece u Kazimierza, by wziąć udział w IX Gminnym Dyktandzie o Pióro Burmistrza Modliborzyc.

Spotkanie DKK dla dorosłych

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE KLUBU KSIĄŻKI DLA DOROSŁYCH!

Spotkanie autorskie z Jadwigą Buczak

Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach  zaprasza na spotkanie autorskie z Jadwigą Buczak 13 marca 2024  r., godz. 15:30!

IX Gminne Dyktando

Biblioteka u Kazimierza już po raz dziewiąty zaprasza uczniów klas VI – VIII ze szkół z terenu gmin do udziału w Gminnym Dyktandzie o Pióro Burmistrza Modliborzyc.