SPOTKANIE DKK DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych w czwartek, 27 lutego 2020 r., o godzinie 15.00 w bibliotece.

Wizyta uczniów klasy 0c Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Integracyjnym w Janowie Lubelskim
W poniedziałek, 17 lutego 2020 r., naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy 0c Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Integracyjnym w Janowie Lubelskim wraz z wychowawczynią Wiolettą Małysz oraz rodzicami.

Wojtek to kolejny Mały Czytelnik, który dołączył do akcji "Mała Książka - Wielki Człowiek". Podczas wizyty w naszej bibliotece dobrał wyprawkę czytelniczą i rozpoczął zbieranie naklejek na karcie Małego Czytelnika. Barwo!!!
Akcja „Mała książka – wielki człowiek” dotyczy dzieci w wieku 3-6 lat zapisanych do naszej biblioteki oraz tych, które dopiero zostaną naszymi Czytelnikami. Zapraszamy po odbiór wyprawek!!!

Kamil to kolejny mały kolejny Mały Czytelnik, który uzbierał komplet „delfinków” na Karcie Małego Czytelnika, odebrał dyplom i mały upominek.

SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ W PRZEDSZKOLU
Kolejne "Spotkanie z książką w przedszkolu" za nami.

Spotkanie DKK dla dzieci
Biblioteka u Kazimierza zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w sobotę 15 lutego 2020 r. o godzinie 11.00 w bibliotece!