SPOTKANIE DKK DLA DOROSŁYCH

           Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych w czwartek, 27 lutego 2020 r., o godzinie 15.00 w bibliotece.

Wizyta uczniów klasy 0c Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Integracyjnym w Janowie Lubelskim
W poniedziałek, 17 lutego 2020 r., naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy 0c Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Integracyjnym w Janowie Lubelskim wraz z wychowawczynią Wiolettą Małysz oraz rodzicami.

            Wojtek to kolejny Mały Czytelnik, który dołączył do akcji "Mała Książka - Wielki Człowiek". Podczas wizyty w naszej bibliotece dobrał wyprawkę czytelniczą i rozpoczął zbieranie naklejek na karcie Małego Czytelnika. Barwo!!!
Akcja „Mała książka – wielki człowiek” dotyczy dzieci w wieku 3-6 lat zapisanych do naszej biblioteki oraz tych, które dopiero zostaną naszymi Czytelnikami. Zapraszamy po odbiór wyprawek!!!

MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK
Kamil to kolejny mały kolejny Mały Czytelnik, który uzbierał komplet „delfinków” na Karcie Małego Czytelnika, odebrał dyplom i mały upominek.

SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ W PRZEDSZKOLU
Kolejne "Spotkanie z książką w przedszkolu" za nami.

Spotkanie DKK dla dzieci
Biblioteka u Kazimierza zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w sobotę 15 lutego 2020 r. o godzinie 11.00 w bibliotece!