AKCJA "MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK" WCIĄŻ TRWA!

Przypominamy, że w naszej bibliotece wciąż trwa akcja Instytutu Książki "Mała książka - Wielki człowiek" kierowana do dzieci w wieku 3-6 lat…

100.rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II

100 lat temu, 18 maja 1920 r., urodził się Karol Wojtyła. Arcybiskup metropolita krakowski, biskup Rzymu, papież Jan Paweł II, święty Kościoła katolickiego, papież przełomów, myśliciel i filozof, człowiek kultury i sztuki, poeta i aktor, miłośnik gór, człowiek pokoju i dialogu, niestrudzony pielgrzym, inspirator przemian na świecie, mistyk, człowiek wiary.

Biblioteka czynna w piątek!

Jeśli jeszcze nie zdążyliście wypożyczyć książki na długi weekend, nic straconego, możecie to zrobić w piątek od 9.00 do 15.00.  Zapraszamy!

11 maja 2020 roku biblioteka wznawia działalność!

Szanowni Państwo,
informujemy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów wprowadzającym częściowe zniesienie zakazu działalności bibliotek od 4 maja 2020 r. Biblioteka u Kazimierza i filie od 11 maja 2020 roku wznawiają działalność.

XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

W sobotę 30 maja 2020 r. rozpoczął się XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”.

DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEK

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek
składamy wszystkim
Koleżankom i Kolegom bibliotekarzom serdeczne życzenia radości
oraz sukcesów w pracy
i w życiu prywatnym.

DZIEŃ DZIAŁACZA KULTURY

Z okazji Dnia Działacza Kultury wszystkim pracownikom instytucji kulturalnych z Gminy Modliborzyce
życzymy wielu twórczych inspiracji, niegasnącego zapału i jak największej satysfakcji ze swojej pracy.

UWAGA!

Uwaga!  Drodzy Czytelnicy!
My też, podobnie jak Wy, nie możemy się doczekać otwarcia naszej biblioteki i filii.
Nie oznacza to jednak, że już w poniedziałek 4 maja będziecie mogli nas odwiedzić.
Zanim to nastąpi, musimy przygotować wszystko zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi.
Wszystko po to żebyście i Wy i My czuli się bezpiecznie. Dlatego prosimy o cierpliwość.

Obserwujecie nasz profil i stronę! Będziemy Was na bieżąco informować!!!
Do zobaczenia niebawem!