SPOTKANIE AUTORSKIE ZE ZDZISŁAWEM SAŁDANEM

Jak doszło do wydania książki? Jak powstawała najnowsza powieść autora? Skąd pomysł na fabułę i postacie głównych bohaterów? Czy autor ma już plany na kolejną powieść? – na te i wiele innych pytań uzyskaliśmy odpowiedź uczestnicząc w spotkaniu autorskim 14 listopada 2019 r. w Bibliotece u Kazimierza, promującym wydanie powieści „Trzecia ucieczka” janowskiego lekarza Zdzisława Sałdana - specjalizującego się w pediatrii, pełniącego funkcję ordynatora szpitalnego oddziału ratunkowego.

LEKTURY NA MAŁYM EKRANIE

W miniony czwartek rozpoczęliśmy kolejny cykl seansów filmowych pt. „Lektury na małym ekranie”.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z ZDZISŁAWEM SAŁDANEM

Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach zaprasza na spotkanie autorskie z Zdzisławem Sałdanem, które odbędzie się 14 listopada 2019 r. o godz. 15.30 w sali konferencyjnej biblioteki.

NIECZYNNE

Szanowni Czytelnicy!
Informujemy, że w dniach 1-2 listopada 2019 r. (piątek – sobota) Biblioteka u Kazimierza będzie nieczynna.

SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ W PRZEDSZKOLU

Za nami kolejne Spotkanie z książką w przedszkolu. Tym razem królowały opowiadania o jesieni.

Poznajcie Natana! Natan uzbierał wszystkie naklejki na karcie Małego Czytelnika z poprzedniej edycji akcji Mała książka – wielki człowiek, otrzymał dyplom, drobny upominek  oraz odebrał kolejną wyprawkę czytelniczą wraz z kartą. To się nazywa złapanie bakcyla czytania!! Brawo!