WE WTOREK BIBLIOTEKA NIECZYNNA!!

Drodzy Czytelnicy! Informujemy, że w związku z naszym udziałem w wyjazdowym szkoleniu bibliotekarzy powiatu janowskiego dnia 18.06.2019 r. (wtorek) biblioteka będzie nieczynna! Za utrudnienia przepraszamy!

W PIĄTEK BIBLIOTEKA NIECZYNNA!!

Drodzy Czytelnicy! Informujemy, że w związku z naszym udziałem w III zjeździe bibliotekarzy Lubelszczyzny - BiblioLab, w dniu 14.06.2019 r. (piątek) biblioteka będzie nieczynna!  Za utrudnienia przepraszamy!!!

SPORTOWCY CZYTAJĄ DZIECIOM

XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom organizowany jest pod hasłem „Sportowcy czytają dzieciom. Wychowanie przez sport i czytanie”.

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ 2019

Organizowana przez Bibliotekę u Kazimierza w Modliborzycach wyjazdowa promocja czytelnictwa ma swoje stałe grono zwolenników. W tegorocznej akcji „Odjazdowy bibliotekarz”, która odbyła się w sobotę 8 czerwca, wzięło udział około 80 miłośników książek i aktywnego wypoczynku.

SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ W PRZEDSZKOLU

Czerwcowe Spotkanie z książką w przedszkolu już za nami! Tym razem tematyka naszych spotkań krążyła wokół zbliżających się wakacji!!

30. rocznica wyborów czerwcowych

„4 czerwca 1989 r. skończył się w Polsce komunizm” – te słowa wypowiedziane przez Joannę Szczepkowską w Dzienniku Telewizyjnym przeszły do historii.