BIBLIOTEKA U KAZIMIERZA I FILIE ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA

Szanowni Państwo,
zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, z projekcją filmów lub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych, działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą.

W związku z tym informujemy, że w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2

Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach oraz filie w Stojeszynie Pierwszym, Wierzchowiskach Pierwszych oraz Wolicy Pierwszej

będą zamknięte dla czytelników od 20 marca 2010 r. do odwołania!!!!!

Odwołujemy również wszystkie zaplanowane imprezy kulturalne w tym czasie.

O ewentualnym przedłużeniu tego okresu poinformujemy w osobnym komunikacie.

Z pełną treścią komunikatu można zapoznać się na stronie MKiDN.

Mała książka - wielki człowiek

Oto jest Kasia! Kasia podczas ostatniej wizyty w bibliotece odebrała wyprawkę czytelniczą, kartę Małego Czytelnika i rozpoczęła swoją przygodę z książką.
Kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” skierowana jest do dzieci, rodziców, opiekunów, nauczycieli i bibliotekarzy. Ma ona zachęcić do codziennego czytania z dzieckiem i odwiedzania bibliotek.

CZYTELNICY DO KLAWIATUR

Mamy dla Ciebie drogi Czytelniku propozycję!! Ogłaszamy akcję „Czytelnicy do klawiatur!”.

Do naszego klubu Małego Czytelnika dołączył Miłosz, który odebrał wyprawkę czytelniczą i rozpoczął zabieranie naklejek na karcie Małego Czytelnika.
Akcja „Mała książka – wielki człowiek” dotyczy dzieci w wieku 3-6 lat zapisanych do naszej biblioteki oraz tych, które dopiero zostaną naszymi Czytelnikami. Zapraszamy Rodziców i ich dzieci po odbiór wyprawek.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

UWAGA! WAŻNE!!!!

Szanowni Czytelnicy! Informujemy, że na podstawie decyzji
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach
oraz filie w Stojeszynie Pierwszym,
Wierzchowiskach Pierwszych oraz Wolicy Pierwszej
będą zamknięte dla czytelników od 12 do 25 marca 2020 roku.

Odwołujemy również wszystkie zaplanowane imprezy kulturalne w tym czasie.
O ewentualnym przedłużeniu tego okresu poinformujemy  w osobnym komunikacie.

Działania te mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2. Zostały podjęte w związku z decyzją sztabu kryzysowego
z udziałem ministra kultury
i dziedzictwa narodowego o czasowym zamknięciu instytucji kultury od 12 marca 2020 roku.

Prosimy Państwa o zachowanie spokoju, wzmożoną ostrożność higieniczną oraz ograniczenie kontaktów do minimum.

Alicja zakończyła zbieranie "sówek" na Karcie Małego Czytelnika. Odebrała dyplom oraz mały upominek i nadal z chęcią odwiedza nas i wypożycza książki.
A Wam jak idzie zbieranie naklejek za wypożyczone książki? Zapełniliście nimi już całą kartę Małego Czytelnika? Dyplomy i upominki czekają! Zapraszamy do biblioteki!

UWAGA! Ważna informacja!

Uprzejmie informujemy, że w związku z związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa

od dnia 11.03.2020 r. do 17.03.2020 r.

Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach oraz filie w:
Stojeszynie Pierwszym, Wierzchowiskach Pierwszych, Wolicy Pierwszej

zostają zamknięte dla czytelników.

W związku z tym wszystkie planowane imprezy zostają odwołane i będą przeniesione na inne terminy. Wszelkie zmiany i decyzje będą na bieżąco publikowane.

Prosimy Państwa o zachowanie spokoju, wzmożoną ostrożność higieniczną oraz ograniczenie Państwa kontaktów do minimum.

Przedstawiamy wam Marcelinę, Magdę, Hanię i Wojtka, którzy odebrali już swoje wyprawki czytelnicze i dołączyli do akcji „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Teraz nie pozostaje im nic innego niż odwiedzać naszą bibliotekę, wypożyczać książki, czytać i zbierać naklejki na karcie Małego Czytelnika. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-6 lat i ich rodziców do odwiedzenia naszej biblioteki i odbiór wyprawek.