Praca konkursowa powinna spełniać następujące kryteria:
              1) ma zawierać obrazy lub treści związane z ruchem drogowym, uwzględniającymi przede wszystkim rower lub hulajnogę i elementy infrastruktury drogowej, np. znaki drogowe, sygnalizatory świetlne, które                           będą tworzyły obraz bezpiecznych zachowań i postaw rowerzystów i innych użytkowników drogi;

Zachęcamy do udziały!

Z okazji zbliżającego Tygodnia Bibliotek 2024 r. zapraszamy przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Modliborzycach do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „ Bądź bezpieczny na drodze”.        Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy plastycznej przedstawiającej zasady bezpiecznej jazdy na rowerze, hulajnodze lub rolkach.        Praca konkursowa powinna spełniać następujące kryteria:               1) ma zawierać obrazy lub treści związane z ruchem drogowym, uwzględniającymi przede wszystkim rower lub hulajnogę i elementy infrastruktury drogowej, np. znaki drogowe, sygnalizatory świetlne, które                           będą tworzyły obraz bezpiecznych zachowań i postaw rowerzystów i innych użytkowników drogi;               2) rozmiar – praca konkursowa powinna być wykonana w formacie A3 (297 x 420 mm);               3) forma i technika – technika płaska, wykonanie dowolne: farby, pastele, kredki, ołówek, węgiel, wyklejanki, wycinanki, wydzieranki lub połączenie tych technik.   Podpisane prace ( imię i nazwisko dziecka, grupa przedszkolna) prosimy dostarczyć do biblioteki do 8 maja 2024 r.  Zachęcamy do udziały!