SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ W PRZEDSZKOLU

Grudniowe "Spotkanie z książką w przedszkolu" już za nami!!! Królowała na nim tematyka świąteczna.

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI DLA DZIECI W BIBLIOTECE U KAZIMIERZA W MODLIBORZYCACH

W sobotę 30 listopada 2019 roku odbyło się pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w Bibliotece u Kazimierza w Modliborzycach.

SPOTKANIE DKK DLA DOROSŁYCH

Ostatnie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki upłynęło nam na rozmowach o książkach i nie tylko… Głównym przedmiotem dyskusji były książki laureatki Literackiej Nagrody Nobla 2007 Doris Lessing.

PODZIĘKOWANIE OD PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Właśnie dotarły do nas podziękowania od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za współtworzenie tegorocznej edycji Narodowego Czytania.

NOWE EKSPOZYCJE W GALERII BIBLIOTEKI

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nowych ekspozycji znajdujących się w galerii Biblioteki u Kazimierza.

SPOTKANIE DKK DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych w Modliborzycach w środę, 4 grudnia 2019 r,. o godzinie 15.00 w Bibliotece u Kazimierza.