Marlena uzbierała już wszystkie naklejki na karcie Małego Czytelnika z poprzedniej edycji akcji Mała książka – wielki człowiek, otrzymała dyplom i drobny upominek oraz odebrała kolejną wyprawkę czytelniczą wraz z kartą. Brawo!

FERIE W BIBLIOTECE

Za nami pierwsze spotkanie w ramach akcji "Ferie z biblioteką". Dzisiaj mieliśmy okazje poznać sekretne życie naszych domowych pupili w super animacji dla dzieci.

FERIE Z BIBLIOTEKĄ

Bałwanek z papieru to  prosty i szybki pomysł na pracę plastyczną o tematyce zimowej. Wprawdzie za oknem pogada raczej wiosenna, my na dzisiejszych zajęciach postanowiliśmy wykonać na kartce papieru przestrzennego bałwanka, by choć na chwilę przywołać do nas zimę.

SPOTKANIE DKK DLA DZIECI

Biblioteka u Kazimierza zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w środę 15 stycznia 2020 r. o godzinie 11.00 w bibliotece!

MATERIAŁY NA ZAJĘCIA!

Kochani na zajęcia w czwartek, 16.01.2020 r.,  prosimy o przyniesienie: kolorowego bloku technicznego, kleju, nożyczek. Zapraszamy!

Przedstawiamy Wam Zosię, Amelkę, Huberta i Antka! Fantastyczną czwórkę, która odebrała wyprawki Małego Czytelnika!!!