Konkurs recytatorski dla przedszkolaków

Już niebawem rozpocznie się Tydzień Bibliotek 2024 Biblioteka – miejsce na czasie (8-15 maja 2024r.) w związku tym, tradycyjnie już, zapraszamy przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Modliborzycach do udziału w XIV Małym Konkursie Recytatorskim.

Lekcja historii inna niż zwykle

W piątek, 12 kwietnia 2024 roku, w Bibliotece u Kazimierza w Modliborzycach odbyło się wyjątkowe spotkanie z Renatą Piątkowską, autorką ponad 50 książek dla dzieci i młodzieży.

Wizyta bibliotekarzy z powiatu bialskiego

Spotkania z innymi bibliotekarkami i bibliotekarzami to dla nas i naszej biblioteki niezwykle ważne wydarzenia, które nie tylko pozwalają na wymianę doświadczeń, ale także stanowią źródło inspiracji do nowych działań.

Spotkanie z pisarką dla dzieci Renatą Piątkowską

Renata Piątkowska, ceniona pisarka książek dla dzieci, uhonorowana tytułem Kawaler Orderu Uśmiechu będzie gościem spotkania, które odbędzie się 12 kwietnia 2024 r. w Bibliotece u Kazimierza.

Wyrazy współczucia

Łącząc się w żałobie i smutku składamy
Marcie Frączek
Dyrektor Biblioteki u Kazimierza w Modliborzycach
wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
Dziadka

składają koleżanki i koledzy
z Biblioteki u Kazimierza w Modliborzycach

Zajęcia z sensoryki dla dzieci SensoBambino

SensoBambino Zajęcia sensoryczne dla dzieci zaprasza do zapisów na zięcia dla dzieci z sensoryki.

Spotkanie z książką w przedszkolu

Odwiedziłyśmy dzisiaj Samorządowe Przedszkole w Modliborzycach, by po raz kolejny spotkać się z przedszkolakami i poczytać im książki .

SPOTKANIE DKK DLA DZIECI
        Jeśli lubisz czytać książki, dzielić się wrażeniami po ich przeczytaniu to Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci jest miejscem idealnym dla Ciebie.  Przyjdź na spotkanie klubu w sobotę, 6 kwietnia 2024 r., o godz. 10:00 do Biblioteki u Kazimierza.