Drodzy rodzice!! Kochane Przedszkolaki!! Przed nami czwarta odsłona ogólnopolskiej kampanii "Mała książka - wielki człowiek", organizowanej przez Instytut Książki.

Nasza biblioteka otrzymała certyfikat za udział w poprzedniej edycji oraz kolejne wyprawki czytelnicze dla przedszkolaków.
         Akcja skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat (z roczników 2015-2018) i dotyczy dzieci już zapisanych do biblioteki oraz nowych Czytelników.
      W Wyprawce Czytelniczej oprócz książki "Pierwsze czytanki dla...", znajduje się broszura dla rodziców oraz Karta Małego Czytelnika.
Za każdą wizytę w bibliotece i wypożyczenie minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem oraz drobnym upominkiem.

Wyprawkę można odebrać w bibliotece głównej w Modliborzycach oraz w jej filiach w Stojeszynie Pierwszym, Wierzchowiskach Pierwszych i Wolicy Pierwszej.
Zapraszamy!

Materiały promujące akcję Mała Książka Wielki Człowiek. Na zdjęciu znajduje się Wyprawka Czytelnicza dla przedszkolaka, w której skład wchodzą: • książki „Pierwsze czytanki dla...”, • poradniki dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki" (spakowane razem z książką dla dzieci), • Karty Małego Czytelnika, • naklejki do Kart Małego Czytelnika, oraz materiały promocyjne: • plakaty, • przypinki, zakładki, miarki, kostki i naklejki, • certyfikaty. Wszystko utrzymane w wesołej tematyce, w fioletowej tonacji.  Materiały promujące akcję Mała Książka Wielki Człowiek. Na zdjęciu znajduje się Wyprawka Czytelnicza dla przedszkolaka, w której skład wchodzą: • książki „Pierwsze czytanki dla...”, • poradniki dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki" (spakowane razem z książką dla dzieci), • Karty Małego Czytelnika, • naklejki do Kart Małego Czytelnika, oraz materiały promocyjne: • plakaty, • przypinki, zakładki, miarki, kostki i naklejki, • certyfikaty. Wszystko utrzymane w wesołej tematyce, w fioletowej tonacji.