Kochani po raz kolejny nasza biblioteka bierze udział w akcji Kinder Przerwa na Wspólne Czytanie! Czyli znowu głosujemy!! Raz dziennie codziennie!!!!

Głosujemy na stronie:

Aby oddać głos na naszą bibliotekę należy się zalogować na stronie poprzez podanie adresu e-mail i hasła, a jeśli nie posiada się konta do logowania to wcześniej należy się zarejestrować. Można oddać jeden głos w ciągu danego dnia.

Głosowanie odbywa się od 1 września do 31 października 2021 r.

Nagrodzonych zostanie 300 bibliotek ale naszym celem jest pierwsza 5!!! Każda z Bibliotek, która zajmie miejsce od 1 do 5 pod względem liczby uzyskanych głosów otrzyma nagrodę główną, na którą składają się: spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem!!!!!, komplet książek od wydawnictwa Trefl o wartości 1000 zł oraz Kamishibai – tekturowy teatrzyk.

Kochani liczymy na Waszą pomoc!!! Do działa!!! Głosujemy!!!

grafika KINDER INFORMUĄCVA O GŁOSOWANIU W AKCJI PZRERWA NA WSPÓŁNE CZYTANIE!