Przypominamy, że w naszej bibliotece wciąż trwa akcja Instytutu Książki "Mała książka - Wielki człowiek" kierowana do dzieci w wieku 3-6 lat…

Serdecznie zapraszamy tych z Państwa, których pociechy są w wieku 3-6 lat do odwiedzenia biblioteki oraz odebrania wyprawek czytelniczych. W wyprawce dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem oraz małym upominkiem.
           Wszystkich, którzy już odebrali swoje wyprawki zachęcamy do dalszej zabawy w czytanie, a przy tym do zbierania kolejnych „delfinków”.
           Zapraszamy do Biblioteki u Kazimierza i naszych fili w Stojeszynie Pierwszym, Wierzchowiskach Pierwszych oraz Wolicy Pierwszej.