Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach zaprasza na spotkanie autorskie z Zdzisławem Sałdanem, które odbędzie się 14 listopada 2019 r. o godz. 15.30 w sali konferencyjnej biblioteki.

Zdzisław Sałdan urodzony 13.09.1965 r w Nisku na Podkarpaciu. Tam też ukończył Liceum Ogólnokształcące im St. Czarnieckiego. Podczas swojej nauki w szkole średniej prowadził kabaret dający nieregularne przedstawienia. W latach 1984-1990 studiował na Akademii Medycznej w Lublinie. Ukończył dwie specjalizacje pediatrię i medycynę ratunkową. Cały czas zawodowo aktywny. Jest ojcem trzech synów i mężem Anny. Od początku związany ze słowem. Swoje pierwsze zarobione pieniądze otrzymał za artykuł w ogólnopolskim piśmie Nowy Medyk, na koncie ma także powieść "Zawrócić”.