Kochani miło nam poinformować, że nasza biblioteka już po raz drugi zakwalifikowała się do akcji „Mała Książka Wielki Człowiek”. Tym razem projekt adresowany jest do wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.

Każde dziecko, które wraz z rodzicem przyjdzie do Biblioteki u Kazimierza bądź jej filii, otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, a w niej książkę „Pierwsze czytanki dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
           Dzieci, które brały udział poprzedniej edycji akcji i zebrały wszystkie 10 naklejek, mogą wziąć również udział w edycji 2019.
           Wyprawki można odbierać już od 9 września 2019 r. w godzinach pracy biblioteki oraz we wszystkich naszych filiach!

Zapraszamy!!!

list-galeria-1200-1200Q72