Już niebawem rozpocznie się Tydzień Bibliotek 2024 Biblioteka – miejsce na czasie (8-15 maja 2024r.) w związku tym, tradycyjnie już, zapraszamy przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Modliborzycach do udziału w XIV Małym Konkursie Recytatorskim.

W związku ustanowieniem roku 2024 Rokiem Polskich Olimpijczyków tegoroczny konkurs recytatorski odbędzie się pod hasłem „Sportowe rymowanki”, czyli wiersze wszelakie o tematyce portowej.

Już niebawem rozpocznie się Tydzień Bibliotek 2024  Biblioteka – miejsce na czasie w związku tym tradycyjnie już zapraszamy przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Modliborzycach do udziału w XIV Małym Konkursie recytatorskim.  W związku ustanowieniem roku 2024 Rokiem Polskich Olimpijczyków tegoroczny konkurs recytatorski  odbędzie się pod hasłem „Sportowe rymowanki”,  czyli wiersze wszelakie o tematyce portowej.  Bardzo prosimy wychowawców poszczególnych grup o zgłoszenie chętnych do wzięcia udziału w konkursie dzieci (imię i nazwisko dziecka + grupa przedszkolna) do końca kwietnia 2024r.