Odwiedziłyśmy dzisiaj Samorządowe Przedszkole w Modliborzycach, by po raz kolejny spotkać się z przedszkolakami i poczytać im książki .

      Przynosząc ze sobą mnóstwo kolorowych książek, weszliśmy do sali pełnej radosnych małych twarzy, gotowych na przygodę w krainie literatury.
      Dzisiejszego dnia postanowiliśmy zapoznać dzieci z wierszami Juliana Tuwima. Jego rymowane opowieści nie tylko bawią, ale również uczą, pobudzając wyobraźnię i rozwijając umiejętność koncentracji.
      Głównym celem naszej inicjatywy jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci już od najmłodszych lat. Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na mądrych, dobrych i szczęśliwych ludzi. Jest na to sposób - czytajmy dzieciom 20 minut dziennie. Codziennie!!!
     Ideą naszej akcji jest również budzenie zainteresowań biblioteką oraz książką już od najwcześniejszych lat. Chcemy, aby dzieci kojarzyły bibliotekę z miejscem, gdzie mogą odkrywać nowe światy i rozwijać swoje pasje.
     Dziękujemy Samorządowemu Przedszkolu w Modliborzycach za ciepłe przyjęcie i możliwość dzielenia się naszą pasją z małymi czytelnikami. Mamy nadzieję, że nasza wizyta była inspirująca i przyczyniła się do rozwoju czytelniczych zainteresowań dzieci. Wszystkim maluchom życzymy mnóstwa wspaniałych przygód z książką!

2
1
3
4
5