Drodzy Czytelnicy!  Nasza biblioteka bierze udział w plebiscycie "Najlepsza biblioteka w Polsce", zorganizowanym przez portal www.granice.pl

Pomóżcie nam wygrać pakiet książek i uzyskać tytuł NAJLEPSZEJ BIBLIOTEKI W POLSCE

Gdzie można głosować?

Jak można zagłosować?

Aby oddać głos, wyszukaj okienko do wyszukiwania biblioteki, wpisz MODLIBORZYCE , a następnie kliknij przycisk „Głosuję” obok nazwy naszej biblioteki.

Kto może zagłosować?

Każdy czytelnik może zagłosować tylko na jedną bibliotekę dziennie.

Jak często można głosować?

Raz dziennie, codziennie!

Do kiedy można głosować?

Głosować można codziennie od 26 lutego do 21 czerwca 2024 r.

Co można wygrać?

Biblioteka, która otrzyma największą liczbę głosów, zostanie wyróżniona tytułem „Najlepsza biblioteka w Polsce” oraz zdobędzie pakiet kilkudziesięciu nowości wydawniczych!

Liczymy na Waszą pomoc!  Bardzo dziękujemy za każdy głos!

Insrtukacja głosowania w plebiscycie "Najlepsza Biblioteka w Polsce",  1.  Wpisz w wyszukiwarkę “Modliborzyce” i poczekaj aż wyświetli się lista miejscowości.  2.  Wybieramy Modliborzyce w powiecie janowskim!  3.Wyświetli się “Biblioteka u Kazimierza.  Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Kazimierza Zielińskiego w Modliborzycach”  4. Pod nazwą biblioteki klikamy przycisk GŁOSUJ i już!  Głos oddany!