Już niebawem wakacje!! Dlatego mamy dla Was odjazdową propozycję na ich rozpoczęcie! Serdecznie zapraszamy na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz! Niech Was nie zmyli nazwa – to nie jest rajd tylko dla bibliotekarzy. To rajd dla każdego lubiącego rowery i/lub książki.

Trasa będzie wiodła z Modliborzyc do Osady Leśnej „Doboszówka” w miejscowości Kalenne (około 12 km). Tam na dzieci czekają warsztaty „Zwierzaki-Wełniaki”, mini zoo, plac zabaw, a na wszystkich ognisko.
      Zapisy przyjmujemy do środy 6 lipca 2022 r. Przy rejestracji prosimy mieć przy sobie aktualny dokument tożsamości.
     Zapraszamy osoby w każdym wieku. Dzieci – pod opieką dorosłych.
     Każdy uczestnik rajdu przy rejestracji uiszcza opłatę (wpisowe) – dzieci 45 zł (warsztaty, ubezpieczenie, kiełbaska), dorośli – 15 zł (kiełbaska, ubezpieczenie).
     Pogoda jak zwykle zamówiona, więc załóż coś w kolorze pomarańczowym i przybywaj!!!

Plakat promujący tegoroczną edycję rajdu rowerowego "Odjazdowy Bibliotekarz". Miłośników książki, bibliotek i rowerów zapraszamy na rajd rowerowy „Odjazdowy bibliotekarz”. Start w piątek, 8 lipca 2022 r. o godz. 10.00 spod budynku Biblioteki u Kazimierza, ul. Piłsudskiego 63b. Zbiórka uczestników rajdu o godzinie 9.30! Zapisy przyjmujemy do środy 6 lipca 2022 r.

KARTA ZGŁOSZENIA 2022

Rozmiar: 193.55 kb

Zgoda rodzica na udzial w rajdzie

Rozmiar: 191.85 kb