Mała książka - wielki człowiek to ogólnopolska kampania społeczna, w której po raz kolejny uczestniczy nasza biblioteka. Skierowana jest do wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym. Jej celem jest zachęcenie rodziców do odwiedzania biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem.

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi z roczników 2014, 2015, 2016, 2017 i 2018 do odwiedzenia biblioteki. Bezpłatne wyprawki czytelnicze czekają na Was.
          Przypominamy zasady udziału w projekcie:

• do udziału w projekcie konieczne jest zapisanie dziecka do biblioteki i wypożyczenie co najmniej jednej książki,
  • każde dziecko, które weźmie udział w projekcie otrzyma wyprawkę czytelniczą oraz kartę Małego Czytelnika do zbierania naklejek,
  • do akcji mogą przystąpić również dzieci wcześniej zapisane do biblioteki,
  • uczestnik projektu otrzyma naklejkę za każdorazowe odwiedzenie biblioteki zakończone wypożyczeniem co najmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego,
  • po uzbieraniu 10 naklejek Czytelnik zostanie uhonorowany imiennym dyplomem i upominkiem.

Zapraszamy!
         Wyprawki czytelnicze można też odebrać w naszych filiach w Stojeszynie Pierwszym, Wierzchowiskach Pierwszych oraz Wolicy Pierwszej.

grafika-1-artyku900-900Q72
Jak-przystpi-do-projektu-artyku900-900Q72